Go to content
  •  Które pomysły
     najbardziej spodobały się
     warszawiakom?

  •  Poznaj i przetestuj
     zwycięskie projekty!

Poznaj konkursowe pomysły, przetestuj aplikacje i śledź rozwój zwycięskich projektów!

Warszawskie dane miejskie w rękach twórców aplikacji, miejskich aktywistów, społeczników i przedsiębiorców! Wszystkie osoby zainteresowane praktycznym wykorzystaniem otwartych danych publicznych i budowaniem na ich podstawie aplikacji internetowych i mobilnych mają teraz dostęp do danych i możliwość konkurowania o nagrody.
Poczytaj o zasadach konkursu

Witaj na Dane po warszawsku

Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

Aktualności

08/02/2016
Z wielką przyjemnością publikujemy listę 25 aplikacji, które uzyskały najwyższe oceny Jury w konkursie BIHAPI, którego partnerem jest TechSoup Polska. Więcej o BIHAPI, organizowanym już po raz trzeci przez Orange Polska S.A., dowiecie sie ze strony bihapi.pl. Oficjalne ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w Krakowie, 18 lutego 2016r. o godz. 15:45. Podczas Finałowej Gali laureatów przyznanych zostanie 10 nagród w różnych kategoriach.
 
03/11/2015
Pod koniec września odbyły się ostatnie spotkania warsztatowe kończące intensywny, 3-miesięczny proces inkubacji zwycięskich projektów. Za uczestnikami kilkadziesiąt spotkań grupowych i indywidualnych z ekspertkami i specjalistami z dziedzin takich jak: planowanie strategiczne, user experience, relacje z biznesem, promocja czy aspekty prawne aplikacji mobilnych. A wszystko po to, aby mogli dalej rozwijać swoje projekty i aby zyskali kompetencje niezbędne do zarządzania swoimi produktami w przyszłości.
 
12/10/2015
Rusza konkurs BIHAPI, którego celem jest stworzenie innowacyjnych aplikacji dla mieszkańców Inteligentnych Miast. Jego efektem mogą być aplikacjesłużące zwiększeniu bezpieczeństwa, platformy przydatne w miejskiej rekreacji, czy informujące o wydarzeniach kulturalnych, ale nie tylko. Do 12 listopada trwa zbieranie zgłoszeń. Do wykorzystania są miejskie dane z Poznania, Krakowa, Gdańska i Warszawy.