Go to content

Aktualności

08/02/2016
Z wielką przyjemnością publikujemy listę 25 aplikacji, które uzyskały najwyższe oceny Jury w konkursie BIHAPI, którego partnerem jest TechSoup Polska. Więcej o BIHAPI, organizowanym już po raz trzeci przez Orange Polska S.A., dowiecie sie ze strony bihapi.pl. Oficjalne ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w Krakowie, 18 lutego 2016r. o godz. 15:45. Podczas Finałowej Gali laureatów przyznanych zostanie 10 nagród w różnych kategoriach. 
03/11/2015
Pod koniec września odbyły się ostatnie spotkania warsztatowe kończące intensywny, 3-miesięczny proces inkubacji zwycięskich projektów. Za uczestnikami kilkadziesiąt spotkań grupowych i indywidualnych z ekspertkami i specjalistami z dziedzin takich jak: planowanie strategiczne, user experience, relacje z biznesem, promocja czy aspekty prawne aplikacji mobilnych. A wszystko po to, aby mogli dalej rozwijać swoje projekty i aby zyskali kompetencje niezbędne do zarządzania swoimi produktami w przyszłości. 
12/10/2015
Rusza konkurs BIHAPI, którego celem jest stworzenie innowacyjnych aplikacji dla mieszkańców Inteligentnych Miast. Jego efektem mogą być aplikacjesłużące zwiększeniu bezpieczeństwa, platformy przydatne w miejskiej rekreacji, czy informujące o wydarzeniach kulturalnych, ale nie tylko. Do 12 listopada trwa zbieranie zgłoszeń. Do wykorzystania są miejskie dane z Poznania, Krakowa, Gdańska i Warszawy.  
19/08/2015
Po wstępnych diagnozach potrzeb zespołów, inkubacja weszła w fazę strategiczną. W gorących dniach sierpnia zwycięzcy konkursu spotkali się z Krzysztofem Trzewiczkiem i Kamilem Nicieją, aby rozmawiać o strategii dalszego działania. Z prowadzącymi rozmawiamy o stosowanych przez nich metodach i trudnościach, z którymi borykają się startupy stawiające pierwsze kroki. Dlaczego stosujecie metodę lean startup*? 

Strony